zamknij

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia!

Wiecej informacji

Lista produktów producenta: Franke

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Franke


Przygotowywanie posiłków staje się coraz łatwiejsze i szybsze. Sprzęty kuchenne zdecydowanie ułatwiają nam życie i sprawiają, że pracochłonne czynności wykonują się same. Kuchnia może nas po prostu oczarować. Systemy kuchenne Franke sprawią, że takie czary mogą dokonywać się codziennie. Kuchnie Franke zaczarują naszą przestrzeń.


Franke – niezwykłe sprawy


Zwykłe rzeczy mogą odsłaniać niezwykłe wymiary naszego życia. Zlewozmywak, wokół którego stworzymy wygodne miejsce do gotowania. Nowoczesne rozwiązania proponowane przez Franke pozostawiają nam czystą przyjemność. Delektowanie się światem.


Drobne przyjemności z Franke


Panna cotta z leśnymi owocami zjadana wspólnie z bliskimi przy kuchennej wyspie. Krem dyniowy podany dzieciom na szerokim blacie. Kuchnia nie musi być nudna. Franke nas w tym utwierdzi. Pomoże też dzięki nowoczesnym rozwiązaniom uzyskać kuchenną prostotę wykonywania skomplikowanych czynności.


Kuchnia, która cieszy


Kuchnia przestaje być miejscem wykonywania irytujących i czasochłonnych prac, ale staje się miejscem wypoczynku i spotkań z najbliższymi. Integruje i otwiera. Wspólne jedzenie i gotowanie zbliża ludzi do siebie. Współtworzy bliskość i pomaga ją pielęgnować. W kuchni pragniemy przebywać razem, przygotowywać dania i cieszyć się słodkim życiem. Rozwiązania proponowane przez Franke to zapowiedź takiego właśnie dolce vita od kuchni.


Kuchnia w stylu Franke


Kuchnia urządzona w stylu Franke przynosi naprawdę wiele przyjemności. Można w niej rozkoszować się nie tylko daniami, ale czasem, który mamy dla siebie lub dla bliskich. W takiej kuchni cudownie pobyć razem, ale też niekiedy dobrze jest spędzić chwilę w samotności, pijąc gorące kakao i delektując się ciszą.

Wsparcie e-commerce SOHO SHOP