zamknij

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia!

Wiecej informacji

Witryny

Witryny

Oryginalne witryny

Witryny to ponadczasowy mebel, który nigdy nie wychodzi z mody. Ich uniwersalny charakter sprawia, że witryny stanowią harmonijnie uzupełnienie niemal każdego wnętrza – eleganckiego salonu, nastrojowej sypialni czy profesjonalnego gabinetu. Witryny zgromadzone w salonach Gama to barwna mozaika różnorodnych stylistyk i inspiracji, wśród których znajdziesz rozwiązania skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Witryna – szyk w dobrej cenie

Najwyższa pora, żeby wreszcie odkurzyć swoje skarby pochowane głęboko w czeluściach szaf i szafek – wartościową kolekcję książek, zdjęcia z wakacji, rodzinne pamiątki, ozdobną porcelanę czy gustowne szkło. Przeszklone witryny efektownie wyeksponują wszystkie Twoje skarby sprawiając, że cztery ściany zmienią się w prawdziwy, ciepły dom wypełniony żywymi wspomnieniami. Ponadto, witryny dostępne w salonie Gama to ucieleśnienie klasy. Połączenie drewna i szkła to zestawienie, które wniesie do wnętrza elegancką nutę. Wśród naszej kolekcji witryn znajdziesz zarówno modele klasyczne, doskonale pasujące do...

Pokazuje 1 - 273 z 273 elementów