zamknij

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia!

Wiecej informacji

Lista produktów producenta: Pyramis

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Zlewy Pyramis


Perfekcyjną jakość tworzą detale - i takie są właśnie zlewy Pyramis! Aranżując kuchnię marzeń, wybierasz sprzęt renomowanych marek, funkcjonalne i estetyczne meble oraz ciekawe dodatki. Wybierając zlewozmywak, nie pozwól sobie na obniżenie założonych standardów kuchni idealnej.


Solidne materiały i nowoczesny design zlewów Pyramis


Przygotowywanie posiłków i zmywanie naczyń będzie o wiele prostsze, jeśli wyposażysz swoją kuchnię w pojemny zlewozmywak. Oferujemy wysokiej klasy zlewozmywaki dwukomorowe oraz zlewy jednokomorowe z ociekaczem. Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zaoszczędzisz miejsce, które dotąd zajmowała nieporęczna, duża suszarka do naczyń. Oferowane w Gamie zlewy w całości wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, odpornej na rdzewienie i zarysowania. Prosta forma i nowoczesny design sprawdzą się w każdej kuchni zapewniając Ci nie tylko sterylne bezpieczeństwo, ale wniosą też estetyczną wartość.


Zlewy Pyramis - dobro klienta najwyższą wartością


Pyramis to uznana firma produkująca sanitarny sprzęt kuchenny od wielu lat. W trosce o jakość i zadowolenie klientów, produkty poddawane są rygorystycznej kontroli jakości na wszystkich etapach produkcji. Wysoką klasę zlewów Pyramis potwierdzają liczne atesty higieniczne i certyfikaty. Kupując zlewozmywak Pyramis wybierasz produkt o najwyższym standardzie ze stuletnią gwarancją.

Wsparcie e-commerce SOHO SHOP