zamknij

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia!

Wiecej informacji

Lista produktów producenta: Helvetia

Meble Helvetia


Helvetia to nie tylko meble. To nowa jakość snu i odpoczynku. To salony, w których naprawdę można się zakochać. To sypialnie, w których można się spokojnie wyspać. Meble Helvetia wprowadzą nową jakość do twojego życia. Po prostu je udoskonalą.


Meble Helvetia proponują


Helvetia proponuje najwyższej klasy: meble sypialniane, systemy, szafy oraz meblościanki.


Helvetia od 20 lat zajmuje się tworzeniem niepowtarzalnych mebli, które odmienią oblicze każdego salonu i sypialni. Firma wykorzystuje zdobyte doświadczenie, wprowadzając równocześnie najnowsze technologie wpływające na jakość i trwałość mebli.


Meble Helvetia zapewnią komfort


Meble Helvetia sprawią, że nasz salon czy sypialnia nabiorą dystyngowanego charakteru. Każdy mebel został tutaj starannie przemyślany, zaprojektowany i wykonany. Meble te charakteryzuje dbałość o detale. Szafki z zaokrąglonymi krawędziami i zamykaniem typu push sprawdzą się w każdej sypialni, zapewnią komfortowe użytkowanie. W sypialni urządzonej w stylu Helvetii przyjemnie będzie się zasypiało i budziło.


Meble Helvetia uprzyjemnią twoje życie


Meble Helvetia wydają się wprost stworzone do tego, żeby nasze życie stawało się coraz milsze.
Zaokrąglone krawędzie łóżek, pojemne szafy, cudownie wyglądające lustra – uprzyjemniają zwykłe dni.


Helvetia wprowadzi blask


Białe, lśniące powierzchnie szaf optycznie powiększają pomieszczenia. Tafle luster zamontowanych w szafach rozświetlają wnętrze i sprawiają, że wydaje się ono bardziej przestronne. Meble Helvetia po prostu powiększają naszą przestrzeń. Nie tylko tę fizyczną, ale też życiową. W funkcjonalnie urządzonym pomieszczeniu żyje się lepiej i wygodniej. Odpowiednio kolory pozytywnie wpływają na samopoczucie. Wprowadzają jasność nawet podczas najbardziej ponurego dnia.

Wsparcie e-commerce SOHO SHOP