zamknij

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia!

Wiecej informacji

Lista produktów producenta: Szynaka Meble

Szynaka Meble


Bogactwo stylów, feria barw, mnogość materiałów najwyższej jakości – to właśnie charakteryzuje kolekcję marki Szynaka Meble. Klienci szukający nowoczesnych, minimalistycznych rozwiązań z pewnością zainteresuje linia Trendline, z kolei miłośnicy eleganckiej klasyki mogą wybierać z mnogości modeli Prestigeline.


Kompleksowe rozwiązania dla Twojego domu


Oferta firmy Szynaka Meble jest szeroka. Nieważne, czy szukasz inspiracji do aranżacji salonu, sypialni czy nawet łazienki. Szynaka Meble daje Ci gotowe, kompleksowe rozwiązanie. W salonie Gama znajdziesz klasyczne, masywne meble biurowe, które podkreślą profesjonalizm i styl każdego biura. Stworzenie atrakcyjnego i modnego pokoju dla wymagającego nastolatka nigdy nie było prostsze – zestaw Young przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym buntownikom. Kolekcja Princessa zmieni pokój każdej dziewczynki w bajkową krainę marzeń, w której poczuje się jak prawdziwa księżniczka. Dzięki bogactwu linii mebli do pokoju dziennego stworzysz nietuzinkowe wnętrze, odzwierciedlające Twój indywidualny gust i styl. Wybór dostępnych modeli jest niezwykle szeroki, zaczynając od prostej, ponadczasowej klasyki, na modnym i zachowawczym minimalizmie kończąc.


Szynaka Meble synonimem jakości


Lata działalności na rynku meblarskim i wzorowa polityka firmy przyniosła marce Szynaka Meble uznanie zarówno w środowisku branżowym, jak i wśród klientów. Na sukces marki składa się wysoka kontrola jakości wytwarzanego produktu, troska o środowisko, dbałość o procesy produkcyjne i kultura firmy.

Wsparcie e-commerce SOHO SHOP