zamknij

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia!

Wiecej informacji

Lista produktów producenta: Krysiak

Meble Krysiak


Poznaj meble Krysiak - połączenie naturalnego piękna ponadczasowej klasyki z ekstrawagancją nowoczesnego wzornictwa. Różnorodność inspiracji i rzemieślnicza precyzja wykonania zaowocowały powstaniem linii mebli, które będą niebanalną ozdobą każdego pomieszczenia.


Meble Krysiak do salonu, sypialni i jadalni


Kolekcja mebli Krysiak emanuje bogactwem stylów i różnorodnych inspiracji. Aranżacja oryginalnego i komfortowego wnętrza nigdy nie była tak prosta. Z meblami Krysiak stworzysz jasną i ciepłą jadalnię w śródziemnomorskim stylu. Umeblowanie z prawdziwego drewna, o oryginalnym charakterze uzyskanym przez zastosowanie technologii ręcznego postarzania, codziennie przywoła słoneczną, wakacyjną aurę. Miłośników klasyki urzekną kolekcje mebli o prostej linii i widocznej teksturze drewna. Bogate wzornictwo i mozaika stylistyczna czynią z mebli Krysiak uniwersalne rozwiązanie do każdego wnętrza. Niezależnie upodobań, zaaranżujesz wymarzoną przestrzeń odzwierciedlającą Twoją osobowość i temperament.


Meble Krysiak – tradycja i kreatywność


Meble Krysiak funkcjonują na rynku już od 1990. Połączenie rodzinnej pasji i nowatorskiego podejścia dało początek wielkiej marce o wiodącej pozycji. Inwestycja w najnowocześniejszy park maszynowy, dbałość o jakość i nietuzinkowe pomysły widoczne są w każdym, najmniejszym detalu dopracowanym pod każdym względem. Wybór mebli Krysiak to inwestycja w produkt o najwyższych standardach i walorach zarówno estetycznych, jak i użytkowych.

Wsparcie e-commerce SOHO SHOP