zamknij

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia!

Wiecej informacji

Szafy

Szafy

Wielofunkcyjna szafa

Co pomaga nam uporządkować swoją przestrzeń i utrzymać porządek w mieszkaniu? Oczywiście pojemna szafa! Proponujemy modele, które nie tylko pomieszczą wszystkie Twoje skarby i  wprowadzą ład w mieszkaniu, ale również staną się stylowym dopełnieniem wnętrza. Poznaj bogatą kolekcję szaf dostępnych w salonie Gama i wybierz opcję skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Szafa do każdego wnętrza

Gustowna szafa znajdzie zastosowanie w niemal każdym wnętrzu – w przedpokoju, salonie, sypialni. Młodzieżowe fasony, urozmaicone żywymi kolorami, będą ciekawym uzupełnieniem pokoju wymagającego nastolatka. Narożna konstrukcja szaf pozwoli Ci zaoszczędzić cenne miejsce tam, gdzie mały metraż ogranicza możliwości aranżacyjne. Duże, trzydrzwiowe lub nawet pięciodrzwiowe szafy są doskonałą alternatywą dla nudnych szafek do sypialni i przedpokoju. Duża ilość półek, szuflad i szafek z powodzeniem pomieści wszystkie ubrania, dodatki i przedmioty codziennego użytku. Oprócz mebli o tradycyjnej konstrukcji, proponujemy pomysłowe zabudowy, będące połączeniem...

Pokazuje 1 - 294 z 294 elementów