zamknij

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia!

Wiecej informacji

Lista produktów producenta: KAM

Meble KAM


Meble kuchenne KAM wyposażone w systemy miękkiego domykania i fronty z uchwytem zintegrowanym – ułatwią codziennie wykonywane czynności. Sprawią, że właściwie przestaniemy
zawracać sobie głowę niepotrzebnymi sprawami. Dzięki temu czas spędzony w kuchni będzie dla nas wyjątkowo przyjemny. Poświęcimy go na rozmowę z bliskimi, wspólne gotowanie, rozmyślania w samotności nad kubkiem gorącej kawy. Meble KAM uprzyjemnią nasze życie.


Meble KAM szukają nowych rozwiązań


KAM podsuwa nam kolejne rozwiązania, które sprawiają, że w kuchni wszystko dzieje się sprawnie i szybko, a my zyskujemy czas na przygotowywanie najbardziej wymyślnych dań lub czas na słodkie, kuchenne lenistwo. KAM proponuje nam standardowe szafki wiszące, których pojemność została zwiększona o 40 procent. W takich szafkach pomieszczą się zapasy dla całej rodziny!


Meble KAM dbają o estetykę


Bogaty wybór wzorów i kolorów sprawia, że KAM umebluje doskonale każdą kuchnię. Odpowiednio dobrane meble otworzą kuchnię na świat. Wprowadzą do niej blask i jasność. Stworzą klimat sprzyjający gotowaniu i jedzeniu. Kuchnia w stylu KAM – to miejsce, gdzie cudownie można spędzić czas.


Meble KAM wprowadzają radość do kuchni


Twórcy mebli KAM zdają sobie sprawę, że kuchnia musi być tak wyposażona, żeby zwielokrotniała przyjemność. Kuchnia to miejsce doznawania. Kolorowe owoce, pachnące ciasta, aromaty unoszące się w powietrzu. To wszystko przyciąga nas do kuchni. Odpowiednio umeblowana kuchnia pozwala czerpać radość z gotowania. KAM świetnie to rozumie i robi wszystko, żebyśmy mogli cieszyć się czasem spędzonym w kuchni.


Wysokie standardy obowiązujące w KAM sprawiają, że ich meble stają się coraz doskonalsze i nowocześniejsze, zgodne z dynamiką współczesnego życia. Systemy mebli kuchennych KAM były wielokrotnie nagradzane na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Wsparcie e-commerce SOHO SHOP