zamknij

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia!

Wiecej informacji

Lista produktów producenta: Bydgoskie Meble

Bydgoskie Meble


Jeśli zdecydowaliśmy się na przemianę naszego salonu, warto zapoznać się z propozycją Bydgoskich Mebli. Znajdziemy tutaj interesujące nas meble pokojowe – zestawy wypoczynkowe, narożniki, fotele, sofy. Bydgoskie Meble oferują meble charakteryzujące się najwyższą jakością, które przemienią każde wnętrze w duchu klasycznego piękna. Wprowadzą połączenie tradycji z nowoczesnością.


Bydgoskie Meble wprost do twojego salonu


Bydgoskie Meble tapicerowane odznaczają się perfekcyjnym wykonaniem, przemyślanym projektem i doskonałym efektem końcowym. Osoby lubiące piękno w klasycznej odsłonie docenią skórzane fotele, narożniki, sofy. Bydgoskie Meble proponują swoim klientom szeroką gamę skór naturalnych, które można wykorzystać do stworzenia naszego wymarzonego mebla. Dostępna kolorystyka skór naturalnych pozwala zrealizować nawet te bardziej awangardowe pomysły.


Meble w kolorach natury


Oprócz skór naturalnych w swojej ofercie Bydgoskie Meble mają tkaniny obiciowe, które inspirowane są naturą. Odsyłają nas do skandynawskiego stylu myślenia o wnętrzu i jego związku z przyrodą. Kolorystyka i faktura tkanin obiciowych odwołuje się do ziemi, wody, zieleni. Meble dzięki użyciu takich tkanin stają się przyjemniejsze. Fotel czy narożnik przypomina piaszczystą plażę, malachitowe morze, leśny zakątek, niebo po burzy.


Do takich atrakcyjnych tkanin obiciowych dobierzemy efektownie wybarwione drewno. Możemy zaprojektować nasze meble tak, żeby pasowały jak najlepiej do wnętrza. Drewo w połączeniu z tkaninami przywołującymi naturalne elementy świata – wprowadzi niebanalną elegancje stylu Północy do naszych pomieszczeń.


Meble Bydgoskie - nie tylko dla domu


Tapicerowane meble z propozycji Bydgoskich Mebli to świetny wybór nie tylko dla domu. W eleganckim gabinecie, w szykownie urządzonej poczekalni – zaprezentują się równie pięknie.

Wsparcie e-commerce SOHO SHOP