zamknij

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia!

Wiecej informacji

Lista produktów producenta: Layman

Meble Layman


Centrum domowego życia, miejsce rodzinnych spotkań, ważne wydarzenia celebrowane przy wspólnym stole… Wszystko to, co najważniejsze, skupia się wokół kuchni. Zadbaj o to, by tak ważne miejsce nie było tylko nijaką przestrzenią. Wybierając meble Layman, wykreujesz swoją kuchnię marzeń, którą pokochasz Ty i Twoja rodzina.


Indywidualny styl i praktyczne rozwiązania dla Twojego wnętrza


Niezależnie od tego, jaki styl preferujesz, meble Layman spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Wśród bogatej oferty znajdują się kuchnie foliowane i lakierowane, laminowane i ramkowe oraz klasyczne meble drewniane. Dzięki bogactwu wzorów i fasonów, stworzysz w swojej kuchni zabudowę o wysokich walorach estetycznych i funkcjonalnych. Praktyczne wyspy wzbogacone o półki i szafki w sprytny sposób rozwiązują problem związany z brakiem miejsca do przechowywania naczyń i akcesoriów kuchennych. Meble Layman cechuje zaawansowane i oryginalne wzornictwo nawiązujące do bogactwa różnorodnych inspiracji. Z meblami Layman zaaranżujesz minimalistyczną, lśniącą kuchnię dla wymagającego singla albo słoneczne i ciepłe rodzinne miejsce


Meble Layman wyznacznikiem jakości


Firma Layman przez ponad dwadzieścia lat działalności na rynku sukcesywnie buduje swoją pozycję. Wysoka jakość mebli zyskała uznanie wśród ekspertów na rynku meblarskim. Wielokrotnie nagradzana, między innymi Diamentami Meblarstwa, z powodzeniem zaspokaja oczekiwania wymagającego klienta.

Wsparcie e-commerce SOHO SHOP